Dzīvoklis - Pārdod - Centrs, Strēlnieku iekla 8

286 953 €

 (2 694,39 EUR/m2)

Istabu skaits: 3

Stāvs: 2. no 8.

Platība: 106.5 m2

Ēkas tips:

Sērija: Jaunais projekts

Lifts: Ir

Balkons: Ir

Papildinformācija

Lofts&Rolosegd- unikāls Premium klases dzīvoklis Rīgas Klusajā Centrā!

Lofts&Rosegold

Lofts&Rosegold- unikāls Premium klases dzīvokļu projekts Rīgas Klusajā Centrā, prestižajā un vienmēr augstu novērtētajā Strēlnieku ielā!

Lofts&Rosegold ir spilgts savstarpējas dažādu laikmetu arhitektūras un mākslas mijiedarbības piemērs, kurā vēsturiskajai ēkai tiek piešķirta dārgakmeņa loma, kuru ieskauj mūsu laikmeta arhitektūras pieminekļa cienīgs modernās ēkas apjoms. Šī projekta attīstītājs, kurš var lepoties ar milzīgu pieredzi premium klases dzīvojamo projektu tirgū, ir priekšzīmīgi izpildījis uzdevumu savienot vēsturisko mantojumu, kas papildināts ar visiem mūsdienu augstākajām prasībām atbilstošiem elementiem, ar moderno eleganci! Lofts&Rosegold ciena savu iedzīvotāju laiku un komfortu- par Jūsu ērtībām rūpēsies 24/7 concierge serviss!

Lofts&Rosegold projektu veido jaunā 7 stāvu daudzdzīvokļu ēka un vēsturiskā četrstāvu ēka – arhitektūras piemineklis, kuras apvieno  Lofts&Rosegold centrā esošais 220m2 plašais ēkas galvenais vestibils-halle ar mūsdienīgi mājīgu interjeru, kamīnu un stikla jumtu, kas patīkami pārsteigs Jūsu viesus, bet Jums- liks lepoties ar lielisko izvēli dzīvot tieši Lofts&Rosegold!

Dzīvoklis izvietots jaunās ēkas otrajā stāvā, kura dzīvojamā platība ir 76.7m2, griestu augstums 2.96 m. Dzīvoklim ir trīs plašas terases, 10m2, 8.8m2 un 11m2, divas guļamistabas.

Projekta arhitekti ir parūpējušies ne tikai par ērtiem plānojumiem, bet arī par modernākajiem komunikāciju un drošības risinājumiem! Moderni lifti, plašas koplietošanas telpas, pārdomātas pat vissīkākās detaļas- to novērtēs visprasīgākais mūsdienu cilvēks! Jūsu ērtībai plaša un droša pazemes autostāvvieta!

Jaunās ēkas konstrukcija veidota no monolīta dzelzsbetona karkasa un starpstāvu pārsegumiem; savietotais jumts, kuru veido dzelzsbetons, nosegts ar keramiskiem paneļiem un metāla jumta seguma materiāliem. Lofts&Rosegold ir izstrādāta efektīva sistēma maksimāli komfortablai un energoefektīvai dzīvošanai. Logi atbilst augstākajiem kvalitātes standartiem un energoefektivitātes A+ klasei. Ražošanas procesā tiek izmantota tikai ekoloģiski tīra koksne un krāsas, kas nodrošina iedzīvotāju un apkārtējās vides drošību.

Lofts&Rosegold būs mājas cilvēkiem, kas saprot īstas un pamatīgas vērtības. Tā būs stabila investīcija Jūsu kapitāla drošībai un pieaugumam!

Gatis Amoliņš

+371 29189886

gatis.amolins@astraproperty.lv


Kredīta kalkulators

Pirmā iemaksa
Ikmēneša maksājums