Blogs

 

Astra Property International

Esam lepni paziņot, ka Astra Property saviem klientiem piedāvā iespēju iegādāties nekustamo īpašumu populārākajās Eiropas valstīs!

 

Sveicieni Latvijas Republikas proklamēšanas dienā!

 

Jaunais “Dzīvojamo telpu īres likums” ievieš svarīgas izmaiņas Izīrētāja un Īrnieka attiecībās!

2021. gada 01. maijā stājies spēkā jaunais “Dzīvojamo telpu īres likums”, kas sabiedībā tika gaidīts jau daudzus gadus.

 

Astra Property darba laiks mājsēdes periodā

Ņemot vērā Ministru kabineta rīkojumā Nr. 720 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” un Ministru kabineta noteikumos Nr. 662 “Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai” noteiktos ierobežojumus un pienākumus, Astra Property ierobežo biroja darba laiku.
Par īpašumu apskati un citiem Jūs interesējošiem jautājumiem, lūgums sazināties ar brokeriem pa telefonu vai rakstot epastā.
Vispārīgas informācijas saņemšanai uzaicinām sazināties rakstot uz info@astraproperty.lv
Astra Property rīkojas atbildīgi, pateicamies par sapratni un atbalstu!
 

Darījumu apliecināšana ierobežojumu periodā

Reaģējot uz Covid-19 straujo izplatību, Ministru kabinets izdevis jaunu rīkojumu "Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” un Ministru kabineta noteikumus Nr. 662 "Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai", saskaņā ar kuriem ierastajā ikdienā tiek noteikti būtiski ierobežojumi. Šie ierobežojumi skar arī darījumu slēgšanu un to apliecināšanu notariālā kārtībā. Kas jāņem vērā plānojot darījuma notariālu apliecināšanu?