Mežaparka rezidences - Mežaparks, Kokneses prospekts 1a

169000 - 545000 €

(2440 - 3100 EUR/m2)

Platība: 48.0 - 245.0 m2

Istabu skaits: 2 - 5

Papildinformācija

Projekts “Mežaparka Rezidences” ir viens no vērienīgākajiem dzīvojamo īpašumu attīstības projektiem Baltijas valstīs. Tas ir unikāls ar to, ka varam izmantot iespēju papildināt vēsturisko Mežaparku ar jaunu, saulainu un zaļu dzīvojamo rajonu 31 hektāra platībā.

“Mežaparka Rezidences”- tā ir moderna infrastruktūra, ilgtspējīga arhitektūra, droša un sakārtota vide. Koncepcijas ietvaros izstrādāti ekskluzīvi privāto villu, dvīņu villu, rindu māju un mazstāvu ēku ar premium klases apartamentiem projekti. Sadarbībā ar jūsu izvēlētu arhitektu jebkuru no 19 atšķirīgajiem villu projektiem iespējams piemērot tieši jūsu vajadzībām. Ir iespēja iegādāties arī zemes gabalu savas sapņu mājas būvniecībai. Pieejamas platības sākot no 1200 m2, ar iespēju apvienot vairākus zemesgabalus. Īpaša uzmanība pievērsta arī parka teritorijas labiekārtošanai un apzaļumošanai. Projekta rietumu pusē top Mežaparkam raksturīgā priežu jaunaudze.
Koncepcijas autors ir Andris Kronbergs, viens no Latvijas izcilākajiem arhitektiem. Savrupmāju, dvīņu māju un dzīvokļu projektus šeit ir radījuši arī citi godalgoti Latvijas arhitekti.

Pieejama arī biroju telpu noma jaunatklātajā “Mežaparka birojs” ēkā, kas piedāvā augstākās kvalitātes darba un atpūtas konceptu. A klases biroju ēka, kas ir viena no mūsdienīgākajām un ilgtspējīgākajām nomas platībām Rīgā.

 “Mežaparka Rezidences” ir vieta, kur baudīt mieru un komfortu, izsmalcinātu dzīvesstilu un plašas aktīvās atpūtas iespējas, kā arī kultūras pasākumus un dabas ainavas. Īsa brauciena attālumā ir arī Rīgas centrs ar visām pilsētas piedāvātajām priekšrocībām.

 

Inese Zaķīte


+37122167887

inese.zakite@astraproperty.lv

Kredīta kalkulators

Pirmā iemaksa
Ikmēneša maksājums