Dzīvoklis - Pārdod - Centrs, Upīša iela 10a

191 345 €

 (2 450,00 EUR/m2)

Istabu skaits: 3

Stāvs: 5. no 6.

Platība: 78.1 m2

Ēkas tips:

Sērija:

Lifts: Ir

Balkons: Nav

Apkure: Pilsētas

Papildinformācija

Tiek pārdots plašs un gaišs divistabu dzīvoklis Rīgas centrā

Tiek pārdots plašs un gaišs divistabu dzīvoklis Rīgas centrā, atjaunotā Jūgenstila namā. Ēka celta 1912. gadā pēc Mārtiņa Nukšas projekta, mājas pilna rekosntrukcija 2020 līdz 2021.


Rekonstrukcijas laikā, saglabājot vērsturiskās vērtības, atjaunota ēkas fasāde, atbilstoši visaugstākajām mūsdienu prasībām ēkai ir nostiprināti pamati un nomainīts jumta segums, kā arī pilnībā nomainītas visas komunikācijas (tostarp kanalizācija, ūdensvadi un siltumapgāde, elektriskie un citi inženiertehniskie tīkli). Ēkā mainīti nesošie starpstāvu pārsegumi, izbūvēts moderns “Schindler” lifts.


Dzīvokļa apdarē izmantoti augstvērtīgi materiāli - parketa grīda, jauni augstas kvalitātes koka logi un uzstādīta ventilācijas sistēma, firmas "IDEAL" santehnika un gaismas ķermeņi no Vācijas vadošajām kompānijām. Tāpat zdīvoklī uzstādītas ugunsdrošas ieejas durvis, ātrgaitas optiskais internets un TV, slēgta kāpņutelpa ar domofonu. Pilsētas centralizētā apkure ar termoregulāciju un individuālo skaitītāju katram dzīvoklim.

Dzīvoklis izvietots divos stāvos: pirmajā stāvā izvietota plaša istaba ar virtuvi kā arī vannasistaba un WC, un viena istaba. Otrajā stāvā sivas guļamistabas, vannasistaba un WC.
Pagalmā aiz slēgtiem un automatizētiem vārtiem, ko uzmana vairāk nekā 15 drošības kameras, var iegādāties auto stāvvietu.
Dzīvoklis atrodas klusā ielā tikai 5 minūšu gājienā no t/c Origo un dzelzceļa stacijas, 10 minūšu gājienā no Vecrīgas un apkārtējiem parkiem.

Gatis Amoliņš


+371 29189886

gatis.amolins@astraproperty.lv

Kredīta kalkulators

Pirmā iemaksa
Ikmēneša maksājums